Інформація про доставку

Доставка товару за вказаною Вами адресою здійснюється після 100% передоплати.

Сума доставки оплачується покупцем відповідно до тарифів кур'єрської служби.

При замовленні на 10 000 грн. - безкоштовна доставка до складу транспортної компанії. Адресна доставка за рахунок одержувача.

Вам необхідно повідомити про обрану кур'єрську службу, номер та адресу її представництва у Вашому місті, П.І.Б. і контактний номер одержувача.

Термін збору замовлення 1-3 робочих дня з моменту підтвердження оплати.

Термін доставки: 1-3 робочих дня.

Отримати куплений Вами товар Ви можете у відділенні служби доставки при пред'явленні паспорта.

Правила обміну (повернення) товару.

Стаття 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший термін не оголошений продавцем. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу і отримати назад гроші.

ТМ ОВЕН не несе відповідальності за речі, які вже були у використанні, оскільки ми не можемо контролювати: умови зберігання одягу, прання при необхідній температурі, прасування і так далі. Ми вказуємо на кожній моделі в ярликах рекомендації по використанню. Виробник не вважає браком товар, на якому з'явилося кашлатання (катишки): є тканини, на яких поява кашлатання - питання часу, з чим згодні експерти товариства захисту прав споживачів. Боротися з цими катишками рекомендують по-різному: хтось общипує, хто купує спеціальний ролик або машинку.

ВИРОБНИЧИЙ БРАК — це дірки, плями, не рівний шов, неправильний шов, нерівномірне фарбування полотна,брак полотна (стрілки, ущільнення), брак друку, брак по нашивкам, брак фурнітури.